Vi arbetar på Mälarplast

Peter Wall

VD
016- 51 72 41
peter@malarplast.se

Henrik Welin

Henrik Welin

Produktionschef
070 266 13 30
henrik@malarplast.se

Conny Tapper

Teknisk Chef & KAM
073 530 56 32
conny@malarplast.se

Anita Bergström

Order & Logistik
016- 51 72 42
anita@malarplast.se
Karina Lindström

Karina Lindström

Ekonomi & HR
016- 51 72 43
karina@malarplast.se

Feras Kalla

Projekt & Design
016- 51 72 06
feras@malarplast.se


Tommy Eriksson

Controller, Kvalitet & Miljö
070 142 54 24
tommy@malarplast.se
Alberto Bonnet

Alberto Bonnet

Försäljnings- och Marknadschef
076 398 81 50
alberto@malarplast.se

Helena Karlsson

Kommunikation & Marknad
016 51 72 44
helena@malarplast.se

Order & Leverans

016 51 72 40
order@malarplast.se

Kontaktformulär


E-postadress:
Namn:
Telefon:
Yrke (lämnas blankt):
Meddelande:
Ange säkerhetskoden som visas till höger

Kontakt

Växel: 016-51 72 40
Fax: 016-14 00 36
E-post: info@malarplast.se


Adress

Mälarplast AB
Hejargatan 14
632 29 ESKILSTUNA

X
Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du detta. Läs mer