Kontakta oss

Leverans- och besöksadress

Mälarplast AB
Hejargatan 14
632 29 Eskilstuna

Växel: 016-51 72 40
E-post: info@malarplast.se
Kontor öppettider
Måndag-torsdag: 08:00-16:00
Fredag: 08:00-14:30

Order & leverans
order@malarplast.se

Lager öppettider
Måndag-torsdag: 07:00-16:00
Fredag: 07:00-14:30
Leverantörsfakturor
levfakturor@malarplast.se

Organisationsnummer
556742-4857

Skicka ett meddelande

Namn*
Företag
E-postadress
Meddelande*

Roger Scherberg
Produktionschef

073-526 58 23
roger@malarplast.se
Conny Tapper, Teknisk Chef och KAM - Mälarplast AB
Conny Tapper
Teknisk Chef & KAM

073-530 56 32
conny@malarplast.se
Anita Bergström, Order och Logistik - Mälarplast AB
Anita Bergström
Order & Logistik

016-51 72 42
anita@malarplast.se
Karina Lindström, Ekonomi och HR - Mälarplast AB
Karina Lindström
Ekonomi & HR

016-51 72 43
karina@malarplast.se
Feras Kalla, Projekt och Design - Mälarplast AB
Feras Kalla
Projekt & Design

076 318 65 55
feras@malarplast.se
Tommy Eriksson, Controller, Kvalitet och Miljö - Mälarplast AB
Tommy Eriksson
Controller, Kvalitet & Miljö

070-142 54 24
tommy@malarplast.se
X
Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du detta. Läs mer