Mälarplast AB

Hejargatan 14
SE-632 29 ESKILSTUNA
SWEDEN

Telefon: 016-51 72 40
Fax: 016-14 00 36
E-post: info@malarplast.se


Kontaktformulär


E-postadress:
Namn:
Telefon:
Yrke (lämnas blankt):
Meddelande:
Ange säkerhetskoden som visas till höger

Kontaktpersoner

Peter Wall

VD
016- 51 72 41
peter@malarplast.se


Tobias Lindström

Vice VD Sales & Project
016- 51 72 46
tobias@malarplast.se


Anita Bergström

Order och logistik
016- 51 72 42
info@malarplast.se


Karina Lindström

Ekonomi
016- 51 72 43
karina@malarplast.se

Conny Tapper

Plats- & Produktionschef
016- 51 72 45
conny@malarplast.se


Feras Kalla

Project & design
016- 51 72 06
feras@malarplast.se


Jonas Ekberg

Chef verktygsavdelning samt kvalitet/miljö
076- 316 38 99
jonas@malarplast.se



X
Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du detta. Läs mer